![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
6.Productparameter:
| Modelnummer | CZBS 1000/1100/1200/1300/1400/1500/1600/1900 |
| Productnaam | Drukknop voor lift |
| Spanning | DC24V/12V |
| Levensduur | >3miljoen |
| Bedrijfsdruk | 2.5-5N |
| Bedrijfsafstand | 0.3-0.6mm |
| Maximale afstand | 0.9-1.1mm |
| Gebruikt voor | Lift, personenlift |
| Levering | DHL, TNT, FedEx, Lucht, Zee, |
| Leveringscapaciteit | 10000 stuk/stukken per maand |
| Verpakkingsdetails | Karton/Houten kist |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Neem op elk moment contact met ons op.