![]()
![]()
![]()
![]()
6.Productparameter:
| Modelnummer | CZBS 1000/1100/1200/1300/1400/1500/1600/1900 |
| Productnaam | Drukknop voor lift |
| Spanning | DC24V/12V |
| Levensduur | >3miljoen |
| Bedrijfsdruk | 2,5-5N |
| Bedrijfsafstand | 0,3-0,6 mm |
| Maximale afstand | 0,9-1,1 mm |
| Gebruikt voor | Lift, lift |
| Levering | DHL, TNT, FedEx, Lucht, Zee, |
| Leveringscapaciteit | 10000 stuk/stukken per maand |
| Verpakkingsdetails | Karton/Houten kist |
![]()
![]()
![]()
Neem op elk moment contact met ons op.