Huis
>
producten
>
Liftdrukknop
>
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
6.Productparameter:
| Modelnummer | CZBS 1000/1100/1200/1300/1400/1500/1600/1900 |
| Naam van het product | Druk op de knop voor de lift |
| Spanning | DC24V/12V |
| Levensduur | > 3 miljoen |
| Operatiedruk | 2.5-5N |
| Operatiedistantie | 0.3-0.6 mm |
| Maximale afstand | 0.9-1.1 mm |
| Gebruikt voor: | Lift, lift. |
| Aflevering | DHL, TNT, FedEx, lucht, zee, |
| Toeleveringsvermogen | 10000 stuks per maand |
| Pakketgegevens | Karton/houten behuizing |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Neem op elk moment contact met ons op.