Huis
>
producten
>
De Knoop van lifttouchless
>
![]()
![]()
1.Productparameter:
| Modelnummer | De waarde van de transactie is gelijk aan de waarde van de transactie |
| Effectieve inductieafstand | 0-10 mm |
| Werkspanning | DC18-32V |
| Overzichtmateriaal | Zinklegering |
| Karaktermateriaal | Roestvrij staal |
| Dikte van het installatiepaneel | 0.8-3.0 mm |
| Werkomgeving | -20°C~+70°C Geen ijs, geen vorst |
| Wij.voor | Lift, lift. |
| Aflevering | DHL, TNT, FedEx, lucht, zee, |
| Toeleveringsvermogen | 10000 stuks per maand |
| Pakketgegevens | Karton/houten behuizing |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Neem op elk moment contact met ons op.