Huis
>
producten
>
De Knoop van lifttouchless
>
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Modelnummer | CZBS 1002 |
| Naam van het product | Aanrakingsloze drukknop voor lift |
| Spanning | DC24V/12V |
| Levensduur | > 3 miljoen |
| Afmeting van de uitsnijding | 35.6mm |
| Afstandsmeting | 0-15 mm |
| LED-kleur | Rood, Blauw |
| Gebruikt voor: | Lift, lift. |
| Lampstroom | 18mA±2mA |
| Totale knopstroom | 45 mA±2mA |
| Isolatieweerstand | > 100 mΩ, tussen geladen en niet geladen |
| Beginsel | Capaciteit |
| Levensduur van de hoofdmotor | ≥220000 uur |
| Stroomstroom | bij DC24V, 30mA |
| Aflevering | DHL, TNT, FedEx, lucht, zee, |
| Toeleveringsvermogen | 10000 stuks per maand |
| Pakketgegevens |
Karton/houten behuizing |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Neem op elk moment contact met ons op.